Pořádání akcí

Vybavenost hotelového komplexu Château Cihelny je rozmanitá. K dispozici jsou různé možnosti ubytování s odlišnou cenovou nabídkou a parkováním v ceně pobytu, vše prakticky na jednom místě. Pro vlastní akci je možno využít restauraci, venkovní terasu, zámecký park, Galerii a Villu Golf.  Zajistíme kvalitní a komplexní služby. Postaráme se o bezpečný a bezproblémový průběh celé akce.

Firemní akce, konference

Plánujete-li firemní setkání, konferenci, tematický večírek, firemní prezentaci nebo školení týmu, v hotelu Vám nabízíme prostory s technickým zázemím a veškerým servisem podle všech Vašich požadavků. Na požádání a vybavíme pro firmy prostor konferenční technikou. Pro obchodní partnery a zaměstnance zajistíme občerstvení a ubytování ve všech hotelových objektech. Samozřejmostí je bohatá snídaně formou buffetu.

Pro odpolední a večerní zábavu je Vám k dispozici pestrá nabídka vyžití v hotelu (wellness, fitness, masáže) i v blízkém okolí např. golfová hřiště, piknik v zámeckém parku, turistika a cyklovýlety s možností zapůjčení kol a elektrokol. Připravíme nabídku na soukromou degustaci vín z naší vinotéky.

Svatby a oslavy

Hotelový komplex Château Cihelny je místo pro svatbu a rodinné oslavy jako stvořené. Pro Váš slavnostní den je Vám k dispozici ochotný a milý personál. Zázemí hotelu nabízí ubytování, restauraci, venkovní prostory pro obřad a romantiku v zámeckém stylu. Rádi Vám představíme všechny možnosti a připravíme exkluzivní nabídku přímo na míru. Postaráme se o slavnostní oběd, večerní raut s grilováním, party s hudebním doprovodem a druhý den Vám přichystáme bohatou snídani.
Galerie u recepce hotelu s přímým vstupem na terasu nabízí prostor pro menší oslavu nebo welcome drink. Objednat si můžete speciální výzdobu nebo narozeninový dort.

Prohlídky

Vaši prohlídku zajistíme v týdnu i o víkendu. Pro další dotazy a rezervace nás kontaktujte na: office1@chateaucihelny.cz nebo telefonicky.